عضو کمیسیون عمران مجلس،با بیان اینکه نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی کشور ضروری است، گفت: بدعهدی شرکت ایرباس در تحویل هواپیماهای خریداری شده این شرکت را متضرر خواهد کرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس،با بیان اینکه نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی کشور ضروری است، گفت: بدعهدی شرکت ایرباس در تحویل هواپیماهای خریداری شده این شرکت را متضرر خواهد کرد.

مهرداد بائوج لاهوتی با اشاره به اظهارات شرکت ایرباس برای تحویل هواپیماهای خریداری شده به ایران در صورت صدور مجوز از سوی کشور آمریکا، گفت: بدعهدی کشورهای غربی به ضرر آن ها تمام خواهد شد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی کشور ضروری است، افزود: خرید هواپیما برای کشور ما لازم است اما در صورت بدعهدی کشورهای غربی این موضوع منتفی خواهد شد.

ایرباس باید به مفاد قرارداد با ایران پایبند باشد
وی با تاکید بر اینکه عدم صداقت در اجرای مفاد قرارداد فی مابین ایران و غرب ضررهای اقتصادی بی شماری را به آنان تحمیل خواهد کرد، گفت:بی صداقتی طرف های معامله ایران رفع خواهد شد؛اما کشورهای غربی باید بدانند که با منوط کردن خود به اجرای مفاد قرارداد با اجازه آمریکا مشتری ایرانی خود را از دست داده اند.

بائوج لاهوتی با بیان اینکه باید تامین هواپیما برای کشور از شرکت دیگری غیر از "ایرباس" در دستور کار قرار بگیرد، افزود: شرکت های طرف قرارداد با ایران باید بدانند که بدعهدی آنان ایران را بدون هواپیما نخواهد گذاشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: خرید یک باره 150 فروند هواپیما منابع مالی بسیاری برای شرکت سازنده به همراه خواهد داشت که بدعهدی در تحویل آن می تواند رقیب اقتصادی دیگری را برای آن شرکت متصور کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، افزود: ایرباس از تصمیم خود مبنی بر کسب اجازه از آمریکا برای تحویل هواپیما به ایران پشیمان خواهد شد؛زیرا منافع وی در خطر است.

csm Airbus formation flight A320 A330 A350 XWB A380 5b863103f6

 

sidebanner

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Green red Oranges blue crimson

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color
Background Image

Spotlight4

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
LiveZilla Live Chat Software