bottonbanner

 • حمایت مالی

  با سلام خدمت کاربران محترم

  با توجه به افزایش بازدید روزانه از سایت و بالا رفتن ترافیک سایت و همچنین برای اضافه کردم کتاب های جدید به زودی مجبور به ارتقای هاست می شویم. از آنجایی که بنده هیچ در آمدی از سایت ندارم و تمام با هزینه شخصی دایر گردیده از کسانی که به هر نحوی از سایت بنده استفاده کرده اند و مشکلشان با این سایت حل شده کمکی هر چند اندک را خواستارم. قطعا این حمایت مالی شما باعث می شود که سایت پابرجا باقی بماند و با قدرتی بیش از پیش به کار خود ادامه دهد.

  هم اکنون تمامی کتاب های مرتبط با هوانوردی که حجمشان هم کم نیست در یک سرور پر قدرت قرار داده شده اند تا شما بتوانید با لینک مستقیم و بدون قطعی، با خیال راحت دانلود کنید اما با وجود بالا بودن هزینه سرور و سایت  بنده تا یک حدی از آن را می توانم تامین کنم.

  پرداخت این مبلغ اشتراک می تواند کمک بزرگی برای سایت باشد و موجبات خدمت رسانی بهتر به شما عزیزان تامین می کند.  پیشاپیش از شما تشکر می کنیم.

  مبلغ اینجا 11000 هزار تومان قرار داده شده است ولی اگر باز هم فکر می کنید مبلغ زیادی است می توانید با سایت ارتباط برقرار کنید و مبلغ مورد نظر خود را بگویید حتی 100 تومان ! تا کوپن در اختیارتان قرار دهیم.

  با سپاس فراوان

  قیمت به ریال: {110000}

  برای خرید کلیک کنید .

درباره ما

وب سایت مرکز هوانوردی ایران با هدف مرجع و کتابخانه الکترونیکی کتاب هوانوردی و ارائه مطالب مفید و مرتبط به علاقه مندان فعالیت می نماید و هیچ گونه وابستگی دولتی ندارد.

tlg

ارتباط با ما

همکاری در سایت

دوستانی که قصد دارند در سایت همکاری داشته باشند اما فرصت یا امکان انتشار مطالب را برطبق قواعد سایت ندارند می توانند فایل مطلب خود را در فرمت ورد (Word) به آدرس ایمیل info@aviationcenter.ir ارسال کنند تا به نام ایشان و ذکر منبع در سایت منتشر شود.

منو کاربری

ورود کاربران